Hakkımızda


ANKES KESİCİ TAKIM SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ
. Siz saygıdeğer müşterilerine başta ahşap sektörü olmak üzere PVC ve Alüminyum (HM) elmas DIA(PCD) kesici takımları imalatı konusunda uzman kadrosu ile Yüksek kaliteyi Ekonomik Fiyatlara sunmak amacıyla 2003 yılında kurulmuştur.

ANKES KESİCİ TAKIM SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ İmalat sonrası hizmetlerini( Kırık-Arızalı-Yıpranmış DİA-HM VE HSS Kesici Takımlarınızın Yenilenmesini ve bileme işlemlerini) İmalatta olduğu gibi Kaliteden ödün vermeden en son teknolojık makinalarda siz saygı deger müşyerilerine en kaliteli ürünleri en ekonomik ve hızlı bir şekilde sunmayı hedeflemiştir.

Misyonumuz tasarımdan üretim ve satış sonrası hizmetlere kadar her aşamada koşulsuz müşteri memnuniyetini saglamak, gelişen dünyamızda farklılaşan gereksinimlere uygun çözümler sunmaktır.


ANKES CUTTING SET INDUSTRY AND TRADE LIMITED FIRM WERE SETTELED IN 2003 FOR THE AIM OF TO OUR REGARDFULL CUSTOMERS FIRST OF ALL WITH OUR EXPERT STUFF ABOUT  PRODUCING OF WOOD SECTOR, PVC AND ALLUMINIUM (HM) DIAMOND DIA(PCD) CUTTING SETS WITH HIGH QUALITY & ECONOMICAL PRICES.

ANKES CUTTING SET INDUSTRY AND TRADE LIMITED FIRM ALSO HAS MANUFACTORING SERVICES (BROKEN, OUT OF ORDER- OVERUSED DIA-HM & HSS CUTTING SETS RENEW AND SHARPEN) AS LIKE PRODUCING WITH OUT CONCESSION OF QUALITY WITH OUR LAST TECHNOLOGICAL MACHINES TO OUR REGARDFULL CUSTOMS AIM TO SERVED IN MOST QUALITY PRODUCTS, MOST ECONOMIC & RAPID WAY.

OUR MISSION TO SERVED YOU FROM THE CONCEPT TO AFTER SELLING SERVICE IN EVERY STEP WE WANT TO PROVIDE OUR CUSTOMERS GLADNESS WITHOUT  NO CONDITION, IN DEVELOPING WORLD FINDING SUITABLE SOLUTIONS TO YOUR CHANGABLE NEEDS.

BEST REGARDS